Home Biznes Krynica Forum 2023 – kreowanie nowej wizji regionu

Krynica Forum 2023 – kreowanie nowej wizji regionu

autor: admin

W prestiżowych ramach Krynica Forum, planowane na 13-15 września tego roku, główni gracze sceny europejskiej oraz przedstawiciele kluczowych sektorów koreańskiej gospodarki spotkają się, by przedyskutować wyzwania związane z bezpieczeństwem w kontekście strategicznym, energetycznym i klimatycznym. Prezydent Polski, Andrzej Duda, potwierdził swoją obecność i zaprosił na to spotkanie licznych liderów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, jak również ekspertów z międzynarodowej sceny biznesu i polityki.

Kiedy odbędzie się forum w Krynicy Zdroju w 2023 roku?

To wydarzenie, które odbędzie się w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego, w uzdrowisku Krynica Zdrój, skupi elity z różnych dziedzin – od polityki, przez biznes, aż po świat kultury i sportu. Razem będą analizować aktualne tendencje geopolityczne z perspektywy Polski i regionu. Krynica Forum 2023 nawiąże do tematów poruszanych podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

Krynica Zdrój od lat jest miejscem, gdzie tradycja spotyka innowacje. To tu, w atmosferze sprzyjającej inicjatywom i współpracy, rodzą się nowatorskie koncepcje biznesowe.

Podczas Forum w Krynicy szeroko poruszone zostaną tematy związane z geopolityką, zwłaszcza w świetle sytuacji na Ukrainie, oraz zagadnienia związane z kryzysem energetycznym i klimatycznym. Polska, dzięki swojemu geostrategicznemu położeniu i potencjałowi gospodarczemu, jest w idealnej pozycji, by stać się gospodarzem tej ważnej dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej konferencji.

Jednym z kluczowych elementów tego roku będzie Forum Koreańsko-Polskie. Z uwagi na nasze wspólne inicjatywy w obszarach energetyki oraz przemysłu, wielu czołowych przedstawicieli koreańskiego biznesu zostanie zaproszonych, by podzielić się swoimi doświadczeniami i wizją przyszłości. Ponadto, w programie Forum znalazło się miejsce dla debaty na temat wpływu sytuacji na Ukrainie na region oraz roli Polski w odbudowie kraju po konflikcie.

Krynica Zdrój już niejednokrotnie okazała się doskonałą scenerią dla spotkań na najwyższym poziomie, gdzie wymiana myśli, doświadczeń i pomysłów owocuje nowymi inicjatywami. Tegoroczne Forum nie będzie wyjątkiem, a obecność międzynarodowej społeczności biznesu i polityki sprawi, że dyskusje na temat przyszłości Polski i regionu zyskają na głębokości.

Więcej informacji o Forum w Krynicy w 2023: https://krynicaforum.pl/.

Powiązane